Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2007-12-13 13:10:17 10
Te meg megvalósítottad. :)
A hozzászólás:
Páti a játi Creative Commons License 2007-12-13 00:39:53 3
Jó ötlet volt? Te adtad!
Előzmény:
seeman Creative Commons License 2007-12-13 00:36:06 2
Azt hiszem jó ötlet volt megnyitnod a topikot! Valószínűleg sokan űzik amatőr vagy félprofi szinten ezt szép és embert próbáló fotós tevékenységet. Mivel eddig nem volt saját vitafórumuk, remélem mától benépesedik ez a hely!
Sok sikert hozzá! És éljenek a Luca nevű lányok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!