|
|
|
|
 |
speedlight
2007-12-13 13:10:17
|
10
|
| Te meg megvalósítottad. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Páti a játi
2007-12-13 00:39:53
|
3
|
| Jó ötlet volt? Te adtad! |
|
Előzmény:
 |
seeman
2007-12-13 00:36:06
|
2
|
Azt hiszem jó ötlet volt megnyitnod a topikot! Valószínűleg sokan űzik amatőr vagy félprofi szinten ezt szép és embert próbáló fotós tevékenységet. Mivel eddig nem volt saját vitafórumuk, remélem mától benépesedik ez a hely! Sok sikert hozzá! És éljenek a Luca nevű lányok! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|