Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2007-12-13 13:04:44 8
Meg az Otíliák is!
Páti a játi Creative Commons License 2007-12-13 00:39:53 3
Jó ötlet volt? Te adtad!
A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2007-12-13 00:36:06 2
Azt hiszem jó ötlet volt megnyitnod a topikot! Valószínűleg sokan űzik amatőr vagy félprofi szinten ezt szép és embert próbáló fotós tevékenységet. Mivel eddig nem volt saját vitafórumuk, remélem mától benépesedik ez a hely!
Sok sikert hozzá! És éljenek a Luca nevű lányok!
Előzmény:
Páti a játi Creative Commons License 2007-12-13 00:28:41 1
323d?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!