Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-12-12 20:10:04 1695
Dehogy gond...sőt! :) Köszi :)
A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2007-12-12 19:34:59 1694
ÓÓÓÓ ! Ez nagyon jó hír. Legyél nagyon-nagyon jóóóóó :))))) Nagy-nagy tapsikát kivánok Neked... :)))
Aztán majd, ha tudsz jössz... Iskola is nagyon fontos, sok a tanúlni valód is gondolom...Ha nem gond én azért járok ide is... :)))
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-12-12 19:19:20 1693
Sziasztok :)
Bizony éppen most is tanulok....nem is azért nem jövök csak mindig van valami elfoglaltság...szombaton fellépés :S :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!