|
|
|
|
 |
Xexis
2007-12-12 19:34:59
|
1694
|
ÓÓÓÓ ! Ez nagyon jó hír. Legyél nagyon-nagyon jóóóóó :))))) Nagy-nagy tapsikát kivánok Neked... :))) Aztán majd, ha tudsz jössz... Iskola is nagyon fontos, sok a tanúlni valód is gondolom...Ha nem gond én azért járok ide is... :)))
|
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-12-12 19:19:20
|
1693
|
Sziasztok :) Bizony éppen most is tanulok....nem is azért nem jövök csak mindig van valami elfoglaltság...szombaton fellépés :S :) |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2007-12-12 17:51:01
|
1692
|
Szép estét annak, aki erre jár...:)) Úgy látom, hogy még a gazdi sem járt erre mostanában... Biztosan sok a tanúlni való:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|