Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007-12-12 19:34:59 1694
ÓÓÓÓ ! Ez nagyon jó hír. Legyél nagyon-nagyon jóóóóó :))))) Nagy-nagy tapsikát kivánok Neked... :)))
Aztán majd, ha tudsz jössz... Iskola is nagyon fontos, sok a tanúlni valód is gondolom...Ha nem gond én azért járok ide is... :)))
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-12-12 19:19:20 1693
Sziasztok :)
Bizony éppen most is tanulok....nem is azért nem jövök csak mindig van valami elfoglaltság...szombaton fellépés :S :)
Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2007-12-12 17:51:01 1692
Szép estét annak, aki erre jár...:))
Úgy látom, hogy még a gazdi sem járt erre mostanában... Biztosan sok a tanúlni való:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!