Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-12-12 19:19:20 1693
Sziasztok :)
Bizony éppen most is tanulok....nem is azért nem jövök csak mindig van valami elfoglaltság...szombaton fellépés :S :)
A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2007-12-12 17:51:01 1692
Szép estét annak, aki erre jár...:))
Úgy látom, hogy még a gazdi sem járt erre mostanában... Biztosan sok a tanúlni való:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!