Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
janak Creative Commons License 2007-12-10 12:31:57 2871
Hát, ha jól emlékszem, igen. Azt hiszem akkor történt az a bizonyos párásodós dolog, tudniillik hogy egy éjszakára a kocsiban maradt a cucc, (tudom, butaság) és aztán agyig bepárásodott az egész. :) Csak úgy csorgott a víz a kis vázam belsejében.
Erről beszélünk ugye?

Persze tudok küldeni képet, mailben jó?
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2007-12-10 10:51:34 2870
Janak! Te fotóztál Felsősimán a toros napon? Szükségem lenne 2-3 képre. Megoldható?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!