Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2007-12-07 21:05:21 5006
Hááát, ez igazából vízálló és nem vízalatti tok.
Pár méteren rászorul a gépre, és magától nyomkod gombokat.
Inkább szörfözéshez minjt búvárkodáshoz.
Előzmény:
FPerez Creative Commons License 2007-12-07 08:39:47 5005

Sziasztok!

 

Valaki használ ilyet vízalatti fotozáshoz? Vélemények? 400D-hez kéne valami tok, ennek még elviselhető az ára.

 

http://www.artwork.hu/termek.php?i=1169

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!