Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007-12-07 20:29:21 1691
Az állatokkal kapcsolatban annyi szép történet létezik... Csodás kis lények... Aki nem szereti, vagy bántja őket, nem érdemli meg, hogy embernek nevezzék....
Ez a történeted nagyon aranyos volt. Örülök, hogy ilyen jó vége lett... Te is nagyon jó ember vagy azt látom... :)))))
Jó éjszakát mindenkinek :))
A hozzászólás:
sheldi Creative Commons License 2007-12-06 21:19:10 1687

Igaz, hogy elköszöntem, de egy rövid sztori még belefér. Néhány éve az ablakunk alá nylonszatyorba bekötve egy fekete házicicát dobtak be. Valahogy kiszabadította magát.

Reggel a kutyám rohangált felém, és a kiskerthez. Tudtam, mutatni akar valamit. A fekete kölyök ott gubbasztott a fal mellett. Nem húzom az időt. Egy hónapig ápoltam, gyógyszert és  féreghajtót kapott, és sok, sok kaját. A kutyám a pártfogásába vette. Nem engedte messzire, és mindig tudta hol van. Gyönyörűen kifényesedett a szőre, a bordái sem látszódtak már. Aki bedobta, rá sem ismert volna. Igaz, nem is adtam volna vissza. Egy állatvédő egyesületen keresztül találtunk neki gazdát. De mielőtt elvitte, megmutattam a kutyámnak a férfit, aki értejött. Nem volt kifogása ellene. Sajnos nem tarthattam meg, mert akkor is három cicám volt, és ők nem fogadták be.

Mára tényleg elköszönök. Mindenkinek kellemes, dorombolós éjszakát kívánok.

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2007-12-06 21:03:25 1684
Tényleg nagyon ügyesek... A kertünknél sokszor jönnek gazdátlan cicák... Ha kintvagyunk, etetjük őket... Érdekes, de nem soványak, valszeg jól vadásznak, és van is mire.... Nagyon szépek ők is...
A Tiédek egyenesen gyönyörűek, jól ápolt cicccek :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!