|
|
|
|
 |
sheldi
2007-12-07 19:42:29
|
1689
|
| Sziasztok! Szükségesnek érzed, hogy belém kössél? |
|
A hozzászólás:
 |
mr.debutante
2007-12-06 21:08:26
|
1686
|
| Előírásoknak???Mit ír elő egy kereskedő? |
|
Előzmény:
 |
sheldi
2007-12-06 21:05:23
|
1685
|
Lehet, hogy igazad van. A kölykök között volt egy, amelyik nem felelt meg az előírásoknak. Egy ismerősömnek megmutattam, és mert tudtam, hogy a kereskedő nem viszi el, az ismerősömnek adtam. Olyan boldog volt, mint még soha, mert első látásra beleszeretett. Néhány évvel később találkoztunk. Leültünk egy kávéra, és órákon át mesélt a cicáról, aki még akkor is megvolt, és az egész családot uralta.
Az olcsó cica verziót nem igazán értem. De akkor annak örültem, hogy legalább egy cicám sorsát követhettem.
Jó éjszakát mindenkinek! Sziasztok! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|