Keresés

Részletes keresés

mr.debutante Creative Commons License 2007-12-06 21:08:26 1686
Előírásoknak???Mit ír elő egy kereskedő?
A hozzászólás:
sheldi Creative Commons License 2007-12-06 21:05:23 1685

Lehet, hogy igazad van. A kölykök között volt egy, amelyik nem felelt meg az előírásoknak. Egy ismerősömnek megmutattam, és mert tudtam, hogy a kereskedő nem viszi el, az ismerősömnek adtam. Olyan boldog volt, mint még soha, mert első látásra beleszeretett. Néhány évvel később találkoztunk. Leültünk egy kávéra, és órákon át mesélt a cicáról, aki még akkor is megvolt, és az egész családot uralta.

Az olcsó cica verziót nem igazán értem. De akkor annak örültem, hogy legalább egy cicám sorsát követhettem.

Jó éjszakát mindenkinek! Sziasztok!

Előzmény:
mr.debutante Creative Commons License 2007-12-06 20:51:09 1683

Nem hiszem hogy az veri fel.Hiszen a hobbi cicáknál mindegy hogy mit ért el az apja anyja....Inkább a sok vizsgálat,hogy a kiscicák egészségesek legyenek..Semmiféle örökletes,vayg fertőző beegségük ne legyen.Mindegy hová adod őket,a lényeg.Jó helyük legyenek.Nem az olcsó  kiscica az olcsóbb...Ezt hídd el....

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!