|
|
|
|
 |
sheldi
2007-12-06 21:05:23
|
1685
|
Lehet, hogy igazad van. A kölykök között volt egy, amelyik nem felelt meg az előírásoknak. Egy ismerősömnek megmutattam, és mert tudtam, hogy a kereskedő nem viszi el, az ismerősömnek adtam. Olyan boldog volt, mint még soha, mert első látásra beleszeretett. Néhány évvel később találkoztunk. Leültünk egy kávéra, és órákon át mesélt a cicáról, aki még akkor is megvolt, és az egész családot uralta.
Az olcsó cica verziót nem igazán értem. De akkor annak örültem, hogy legalább egy cicám sorsát követhettem.
Jó éjszakát mindenkinek! Sziasztok! |
|
A hozzászólás:
 |
mr.debutante
2007-12-06 20:51:09
|
1683
|
Nem hiszem hogy az veri fel.Hiszen a hobbi cicáknál mindegy hogy mit ért el az apja anyja....Inkább a sok vizsgálat,hogy a kiscicák egészségesek legyenek..Semmiféle örökletes,vayg fertőző beegségük ne legyen.Mindegy hová adod őket,a lényeg.Jó helyük legyenek.Nem az olcsó kiscica az olcsóbb...Ezt hídd el....
|
|
Előzmény:
 |
sheldi
2007-12-06 20:46:02
|
1682
|
Nem a kiállításokban van a pénz. Az csak komoly anyagi megterhelés. Viszont a minősítés felveri a leendő kölykök árát. Tőlem Ausztriába, és Németországba vitték.
De tévedés ne essék, nem jártam kiállításokra. Vandát az előző gazdája vitte tenyészminősítésre. Bélust csak kölyökkorában vittem el, kíváncsiságból. De soha többet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|