|
|
|
|
 |
mr.debutante
2007-12-06 20:51:09
|
1683
|
Nem hiszem hogy az veri fel.Hiszen a hobbi cicáknál mindegy hogy mit ért el az apja anyja....Inkább a sok vizsgálat,hogy a kiscicák egészségesek legyenek..Semmiféle örökletes,vayg fertőző beegségük ne legyen.Mindegy hová adod őket,a lényeg.Jó helyük legyenek.Nem az olcsó kiscica az olcsóbb...Ezt hídd el....
|
|
A hozzászólás:
 |
sheldi
2007-12-06 20:46:02
|
1682
|
Nem a kiállításokban van a pénz. Az csak komoly anyagi megterhelés. Viszont a minősítés felveri a leendő kölykök árát. Tőlem Ausztriába, és Németországba vitték.
De tévedés ne essék, nem jártam kiállításokra. Vandát az előző gazdája vitte tenyészminősítésre. Bélust csak kölyökkorában vittem el, kíváncsiságból. De soha többet. |
|
Előzmény:
 |
mr.debutante
2007-12-06 20:37:15
|
1680
|
| Elmagyaráznád hol van a pénz a kiállitásokban? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|