Keresés

Részletes keresés

mr.debutante Creative Commons License 2007-12-06 20:51:09 1683

Nem hiszem hogy az veri fel.Hiszen a hobbi cicáknál mindegy hogy mit ért el az apja anyja....Inkább a sok vizsgálat,hogy a kiscicák egészségesek legyenek..Semmiféle örökletes,vayg fertőző beegségük ne legyen.Mindegy hová adod őket,a lényeg.Jó helyük legyenek.Nem az olcsó  kiscica az olcsóbb...Ezt hídd el....

 

A hozzászólás:
sheldi Creative Commons License 2007-12-06 20:46:02 1682

Nem a kiállításokban van a pénz. Az csak komoly anyagi megterhelés. Viszont a minősítés felveri a leendő kölykök árát. Tőlem Ausztriába, és Németországba vitték.

De tévedés ne essék, nem jártam kiállításokra. Vandát az előző gazdája vitte tenyészminősítésre. Bélust csak kölyökkorában vittem el, kíváncsiságból. De soha többet.

Előzmény:
mr.debutante Creative Commons License 2007-12-06 20:37:15 1680
Elmagyaráznád hol van a pénz a kiállitásokban?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!