Keresés

Részletes keresés

sheldi Creative Commons License 2007-12-06 20:46:02 1682

Nem a kiállításokban van a pénz. Az csak komoly anyagi megterhelés. Viszont a minősítés felveri a leendő kölykök árát. Tőlem Ausztriába, és Németországba vitték.

De tévedés ne essék, nem jártam kiállításokra. Vandát az előző gazdája vitte tenyészminősítésre. Bélust csak kölyökkorában vittem el, kíváncsiságból. De soha többet.

A hozzászólás:
mr.debutante Creative Commons License 2007-12-06 20:37:15 1680
Elmagyaráznád hol van a pénz a kiállitásokban?
Előzmény:
sheldi Creative Commons License 2007-12-05 21:52:50 1658

Én nem is ilyesmire gondoltam. De valóban gyönyörű a csöppség. Az alomból érdemes kiemelni egy ilyen szépséget, hogy ez a vérvonal regisztrálva legyen.

Egyébként igazad van, a kiállításokkal kapcsolatban. Sokan a pénz miatt csinálják, és nem azért mert büszkék a kedvenceikre.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!