|
|
|
|
 |
sheldi
2007-12-06 20:46:02
|
1682
|
Nem a kiállításokban van a pénz. Az csak komoly anyagi megterhelés. Viszont a minősítés felveri a leendő kölykök árát. Tőlem Ausztriába, és Németországba vitték.
De tévedés ne essék, nem jártam kiállításokra. Vandát az előző gazdája vitte tenyészminősítésre. Bélust csak kölyökkorában vittem el, kíváncsiságból. De soha többet. |
|
A hozzászólás:
 |
mr.debutante
2007-12-06 20:37:15
|
1680
|
| Elmagyaráznád hol van a pénz a kiállitásokban? |
|
Előzmény:
 |
sheldi
2007-12-05 21:52:50
|
1658
|
Én nem is ilyesmire gondoltam. De valóban gyönyörű a csöppség. Az alomból érdemes kiemelni egy ilyen szépséget, hogy ez a vérvonal regisztrálva legyen.
Egyébként igazad van, a kiállításokkal kapcsolatban. Sokan a pénz miatt csinálják, és nem azért mert büszkék a kedvenceikre.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|