|
|
|
|
 |
sheldi
2007-12-07 19:53:53
|
1690
|
Cila, rendesen el lehet kényeztetve. De nem baj, mert gyönyörű. Sajnos, az én cicáim IQ-ja nem túl magas, és nem is fejlesztik, legfeljebb annyira, hogy a kutyák orra alá borsot tőrjenek. A majomhoz viszont egyvalamiben hasonlítanak. Keresd meg Dixit, a fekete lányt. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-12-06 16:07:17
|
1676
|
Ő Cila, az IQ-ja jobb, mint a majomé a TV-ben. itt éppen tanulgat. |
|
Előzmény:
 |
sheldi
2007-12-06 15:29:44
|
1673
|

Cukorfalat, a kicsik anyukája.

Félix és lent Dixi. Öt hónaposak, és már egyedül vadásznak.  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|