|
|
|
|
 |
Xexis
2007-12-06 21:03:25
|
1684
|
Tényleg nagyon ügyesek... A kertünknél sokszor jönnek gazdátlan cicák... Ha kintvagyunk, etetjük őket... Érdekes, de nem soványak, valszeg jól vadásznak, és van is mire.... Nagyon szépek ők is... A Tiédek egyenesen gyönyörűek, jól ápolt cicccek :))) |
|
 |
Törölt nick
2007-12-06 16:07:17
|
1676
|
Ő Cila, az IQ-ja jobb, mint a majomé a TV-ben. itt éppen tanulgat. |
|
 |
Zsolt 0128
2007-12-06 15:36:35
|
1674
|
Nagyon édesek! De ahogy látom el is fáradtak a nagy vadászatban ;-)

|
|
A hozzászólás:
 |
sheldi
2007-12-06 15:29:44
|
1673
|

Cukorfalat, a kicsik anyukája.

Félix és lent Dixi. Öt hónaposak, és már egyedül vadásznak.  |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2007-12-05 22:58:43
|
1662
|
Ó ők nagyon értenek az emberek manipulálásához :))))) De akkor is imádom őkelmét, aki férfi volt valaha, most viszont egy áldott jó és nagyon kedves cica.... Itt fekszik a gépem mellett és képzld , horkol.... :))DDDDDDD Egyszer majd mutasd meg őket is kérlek...:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|