Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007-12-06 21:03:25 1684
Tényleg nagyon ügyesek... A kertünknél sokszor jönnek gazdátlan cicák... Ha kintvagyunk, etetjük őket... Érdekes, de nem soványak, valszeg jól vadásznak, és van is mire.... Nagyon szépek ők is...
A Tiédek egyenesen gyönyörűek, jól ápolt cicccek :)))
Törölt nick Creative Commons License 2007-12-06 16:07:17 1676
Ő Cila, az IQ-ja jobb, mint a majomé a TV-ben. itt éppen tanulgat.
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007-12-06 15:36:35 1674

Nagyon édesek! De ahogy látom el is fáradtak a nagy vadászatban ;-)

A hozzászólás:
sheldi Creative Commons License 2007-12-06 15:29:44 1673

Cukorfalat, a kicsik anyukája.

Félix, öt hónapos.

Félix és lent Dixi. Öt hónaposak, és már egyedül vadásznak.

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2007-12-05 22:58:43 1662
Ó ők nagyon értenek az emberek manipulálásához :)))))
De akkor is imádom őkelmét, aki férfi volt valaha, most viszont egy áldott jó és nagyon kedves cica.... Itt fekszik a gépem mellett és képzld , horkol.... :))DDDDDDD
Egyszer majd mutasd meg őket is kérlek...:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!