Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007-12-05 23:26:43 1670
Ezek nagyon szomorú történetek... Lelketlen emberek tehették velük.... :((((
Próbálj b elenyugodni.... Sajnálom... :((
Jó éjt Neked is.... :))
A hozzászólás:
Leiah Creative Commons License 2007-12-05 23:06:45 1667

Igen, sajnos ő is kinti cica volt, és egyike volt annak a négy házicicámnak, akik valami rejtélyes módon pár napon belül, egyszerre pusztultak el mérgezéses tünetekkel... Őt nem találtuk meg, valószínűleg elbújt. :'( Még csak 8 éves volt, és jó egészségnek örvendett, a mamája pedig (egy ezüstszürke gyönyörűség, Süti) 10, de rajta sem látszott a kora... Akkoriban nagyon sokat sírtam.

 

Jó éjszakát neked is, és mindenkinek!

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2007-12-05 22:55:48 1661
Nagyon szép cica.... :))))
És csak volt .... ? :((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!