|
|
|
|
 |
Xexis
2007-12-05 23:26:43
|
1670
|
Ezek nagyon szomorú történetek... Lelketlen emberek tehették velük.... :(((( Próbálj b elenyugodni.... Sajnálom... :(( Jó éjt Neked is.... :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Leiah
2007-12-05 23:06:45
|
1667
|
Igen, sajnos ő is kinti cica volt, és egyike volt annak a négy házicicámnak, akik valami rejtélyes módon pár napon belül, egyszerre pusztultak el mérgezéses tünetekkel... Őt nem találtuk meg, valószínűleg elbújt. :'( Még csak 8 éves volt, és jó egészségnek örvendett, a mamája pedig (egy ezüstszürke gyönyörűség, Süti) 10, de rajta sem látszott a kora... Akkoriban nagyon sokat sírtam.
Jó éjszakát neked is, és mindenkinek! |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2007-12-05 22:55:48
|
1661
|
Nagyon szép cica.... :)))) És csak volt .... ? :(( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|