|
|
|
|
 |
Xexis
2007-12-05 23:24:53
|
1669
|
Hát ilyet !!!! :)DDDDDDDDDDDDDDDD Na ez aztán a póz, nagyon tetszik nekem is, és nagyon jót nevettem, ahogy megláttam... mint egy kis balerina...hogy mást nem is mondjak..... :)DDDD |
|
A hozzászólás:
 |
Zsolt 0128
2007-12-05 23:06:13
|
1666
|
Pózolni azt tud! :) Ez az egyik kedvenc képem :)

|
|
Előzmény:
 |
Xexis
2007-12-05 22:59:52
|
1663
|
| Jajj de meg tudnám simizni azt a vöröses pociját.... Ő is nagyon tud pózolni...:))))DDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|