Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007-12-05 23:24:53 1669
Hát ilyet !!!! :)DDDDDDDDDDDDDDDD
Na ez aztán a póz, nagyon tetszik nekem is, és nagyon jót nevettem, ahogy megláttam... mint egy kis balerina...hogy mást nem is mondjak..... :)DDDD
A hozzászólás:
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007-12-05 23:06:13 1666

Pózolni azt tud! :) Ez az egyik kedvenc képem :)

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2007-12-05 22:59:52 1663
Jajj de meg tudnám simizni azt a vöröses pociját.... Ő is nagyon tud pózolni...:))))DDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!