Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007-12-05 23:23:34 1668
Igen mondtad .... de én azt még nem, hogy én is horkolok, mert hogy én nem horkolok.... De Nózika... na azon nehéz lenne túltenni.. :)))DDDD
A hozzászólás:
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007-12-05 23:01:06 1665
Gondolom ő is panaszkodik, hogy néha horkolsz ;-) Mert már mondtam hogy a Cilike is horkol :)
Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2007-12-05 22:58:43 1662
Ó ők nagyon értenek az emberek manipulálásához :)))))
De akkor is imádom őkelmét, aki férfi volt valaha, most viszont egy áldott jó és nagyon kedves cica.... Itt fekszik a gépem mellett és képzld , horkol.... :))DDDDDDD
Egyszer majd mutasd meg őket is kérlek...:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!