|
|
|
|
 |
Xexis
2007-12-05 23:23:34
|
1668
|
| Igen mondtad .... de én azt még nem, hogy én is horkolok, mert hogy én nem horkolok.... De Nózika... na azon nehéz lenne túltenni.. :)))DDDD |
|
A hozzászólás:
 |
Zsolt 0128
2007-12-05 23:01:06
|
1665
|
| Gondolom ő is panaszkodik, hogy néha horkolsz ;-) Mert már mondtam hogy a Cilike is horkol :) |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2007-12-05 22:58:43
|
1662
|
Ó ők nagyon értenek az emberek manipulálásához :))))) De akkor is imádom őkelmét, aki férfi volt valaha, most viszont egy áldott jó és nagyon kedves cica.... Itt fekszik a gépem mellett és képzld , horkol.... :))DDDDDDD Egyszer majd mutasd meg őket is kérlek...:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|