Keresés

Részletes keresés

sheldi Creative Commons License 2007-12-06 15:29:44 1673

Cukorfalat, a kicsik anyukája.

Félix, öt hónapos.

Félix és lent Dixi. Öt hónaposak, és már egyedül vadásznak.

Zsolt 0128 Creative Commons License 2007-12-05 23:01:06 1665
Gondolom ő is panaszkodik, hogy néha horkolsz ;-) Mert már mondtam hogy a Cilike is horkol :)
A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2007-12-05 22:58:43 1662
Ó ők nagyon értenek az emberek manipulálásához :)))))
De akkor is imádom őkelmét, aki férfi volt valaha, most viszont egy áldott jó és nagyon kedves cica.... Itt fekszik a gépem mellett és képzld , horkol.... :))DDDDDDD
Egyszer majd mutasd meg őket is kérlek...:))
Előzmény:
sheldi Creative Commons License 2007-12-05 21:56:50 1659

Nagyon tetszik! Uralkodónak látszik. Szerintem rendesen "kihasznál" a cicád.

Engem, jelenleg három cica ugráltat. Ha éhesek, ha ki akarnak menni, stb.

Van egy félperzsa Cukorfalat, és két kölyke, Dixi és Félix.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!