|
|
|
|
 |
sheldi
2007-12-06 15:29:44
|
1673
|

Cukorfalat, a kicsik anyukája.

Félix és lent Dixi. Öt hónaposak, és már egyedül vadásznak.  |
|
 |
Zsolt 0128
2007-12-05 23:01:06
|
1665
|
| Gondolom ő is panaszkodik, hogy néha horkolsz ;-) Mert már mondtam hogy a Cilike is horkol :) |
|
A hozzászólás:
 |
Xexis
2007-12-05 22:58:43
|
1662
|
Ó ők nagyon értenek az emberek manipulálásához :))))) De akkor is imádom őkelmét, aki férfi volt valaha, most viszont egy áldott jó és nagyon kedves cica.... Itt fekszik a gépem mellett és képzld , horkol.... :))DDDDDDD Egyszer majd mutasd meg őket is kérlek...:)) |
|
Előzmény:
 |
sheldi
2007-12-05 21:56:50
|
1659
|
Nagyon tetszik! Uralkodónak látszik. Szerintem rendesen "kihasznál" a cicád.
Engem, jelenleg három cica ugráltat. Ha éhesek, ha ki akarnak menni, stb.
Van egy félperzsa Cukorfalat, és két kölyke, Dixi és Félix. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|