Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007-12-05 23:06:45 1667

Igen, sajnos ő is kinti cica volt, és egyike volt annak a négy házicicámnak, akik valami rejtélyes módon pár napon belül, egyszerre pusztultak el mérgezéses tünetekkel... Őt nem találtuk meg, valószínűleg elbújt. :'( Még csak 8 éves volt, és jó egészségnek örvendett, a mamája pedig (egy ezüstszürke gyönyörűség, Süti) 10, de rajta sem látszott a kora... Akkoriban nagyon sokat sírtam.

 

Jó éjszakát neked is, és mindenkinek!

A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2007-12-05 22:55:48 1661
Nagyon szép cica.... :))))
És csak volt .... ? :((
Előzmény:
Leiah Creative Commons License 2007-12-05 20:37:32 1656

A szeretet nem is pedigré-függő, az tény.

 

Ő volt az én kedvenc "félperzsám":

 

Szisza.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!