|
|
|
|
 |
Xexis
2007-12-05 22:59:52
|
1663
|
| Jajj de meg tudnám simizni azt a vöröses pociját.... Ő is nagyon tud pózolni...:))))DDD |
|
A hozzászólás:
 |
Zsolt 0128
2007-12-05 22:08:45
|
1660
|
Milyen szép nevük van a cicáidnak! A képen CirmosCilike(Gömbike)

|
|
Előzmény:
 |
sheldi
2007-12-05 21:56:50
|
1659
|
Nagyon tetszik! Uralkodónak látszik. Szerintem rendesen "kihasznál" a cicád.
Engem, jelenleg három cica ugráltat. Ha éhesek, ha ki akarnak menni, stb.
Van egy félperzsa Cukorfalat, és két kölyke, Dixi és Félix. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|