Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007-12-05 22:59:52 1663
Jajj de meg tudnám simizni azt a vöröses pociját.... Ő is nagyon tud pózolni...:))))DDD
A hozzászólás:
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007-12-05 22:08:45 1660

Milyen szép nevük van a cicáidnak! A képen CirmosCilike(Gömbike)

Előzmény:
sheldi Creative Commons License 2007-12-05 21:56:50 1659

Nagyon tetszik! Uralkodónak látszik. Szerintem rendesen "kihasznál" a cicád.

Engem, jelenleg három cica ugráltat. Ha éhesek, ha ki akarnak menni, stb.

Van egy félperzsa Cukorfalat, és két kölyke, Dixi és Félix.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!