Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007-12-05 22:58:43 1662
Ó ők nagyon értenek az emberek manipulálásához :)))))
De akkor is imádom őkelmét, aki férfi volt valaha, most viszont egy áldott jó és nagyon kedves cica.... Itt fekszik a gépem mellett és képzld , horkol.... :))DDDDDDD
Egyszer majd mutasd meg őket is kérlek...:))
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007-12-05 22:08:45 1660

Milyen szép nevük van a cicáidnak! A képen CirmosCilike(Gömbike)

A hozzászólás:
sheldi Creative Commons License 2007-12-05 21:56:50 1659

Nagyon tetszik! Uralkodónak látszik. Szerintem rendesen "kihasznál" a cicád.

Engem, jelenleg három cica ugráltat. Ha éhesek, ha ki akarnak menni, stb.

Van egy félperzsa Cukorfalat, és két kölyke, Dixi és Félix.

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2007-12-05 20:22:18 1654




Nos ő az...... Tetszik ? :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!