|
|
|
|
 |
mr.debutante
2007-12-06 20:37:15
|
1680
|
| Elmagyaráznád hol van a pénz a kiállitásokban? |
|
A hozzászólás:
 |
sheldi
2007-12-05 21:52:50
|
1658
|
Én nem is ilyesmire gondoltam. De valóban gyönyörű a csöppség. Az alomból érdemes kiemelni egy ilyen szépséget, hogy ez a vérvonal regisztrálva legyen.
Egyébként igazad van, a kiállításokkal kapcsolatban. Sokan a pénz miatt csinálják, és nem azért mert büszkék a kedvenceikre.
|
|
Előzmény:
 |
Leiah
2007-12-05 20:08:43
|
1652
|
Nem megyünk kiállításra, mivel sajnos rosszak a tapasztalataim... Már volt itt a perzsás fórumon egy hatalmas vitám egy híres cicákkal dolgozó tenyésztővel, azóta én inkább gazdinak tartom magam, tenyésztő semmiképp nem vagyok. (Nem tudok havonta annyit áldozni rájuk, az én cicáim nem híresek, csak "névtelen" vidékiek, és amúgy sem szeretném őket egész napra ketrecbe zárni...)
Almunk sem biztos, hogy lesz több, attól függ, van-e genetikai szívbaja a kandúromnak. Most lesz kivizsgálva.
Én kedvencnek adtam el a cicákat (Az áruk is aszerint alakult), még ezt a szépséget is, és szerintem sokkal jobb nekik egy szerető családban (ahol azért megkapnak mindent), mint valahol, ahol aszerint alakulhat a sorsuk, hogy mennyire jó tenyészcicák, vagy hogy hogy teljesítenek a kiállításon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|