Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007-12-05 22:55:48 1661
Nagyon szép cica.... :))))
És csak volt .... ? :((
A hozzászólás:
Leiah Creative Commons License 2007-12-05 20:37:32 1656

A szeretet nem is pedigré-függő, az tény.

 

Ő volt az én kedvenc "félperzsám":

 

Szisza.
Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2007-12-05 20:24:50 1655
Ő nem fajtiszta.... csak perzsa és házi cica keverék lehet.... De nála szebb cica nekem nem is kellene.... A jósága és a kedvessége mindennél többet jelent.... :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!