|
|
|
|
 |
Leiah
2007-12-05 20:37:32
|
1656
|
A szeretet nem is pedigré-függő, az tény.
Ő volt az én kedvenc "félperzsám":
Szisza. |
|
A hozzászólás:
 |
Xexis
2007-12-05 20:24:50
|
1655
|
| Ő nem fajtiszta.... csak perzsa és házi cica keverék lehet.... De nála szebb cica nekem nem is kellene.... A jósága és a kedvessége mindennél többet jelent.... :))) |
|
Előzmény:
 |
Leiah
2007-12-05 20:20:40
|
1653
|
| Talán egyszer majd veszek egy igazán jó minőségű cicát, és akkor majd én is tenyésztővé válok... De amíg Yoda és Dorina a világon van, addig ők nekem a legfontosabbak, és kettőjük mellé nem fér a szívembe más macsek... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|