Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007-12-05 20:37:32 1656

A szeretet nem is pedigré-függő, az tény.

 

Ő volt az én kedvenc "félperzsám":

 

Szisza.
A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2007-12-05 20:24:50 1655
Ő nem fajtiszta.... csak perzsa és házi cica keverék lehet.... De nála szebb cica nekem nem is kellene.... A jósága és a kedvessége mindennél többet jelent.... :)))
Előzmény:
Leiah Creative Commons License 2007-12-05 20:20:40 1653
Talán egyszer majd veszek egy igazán jó minőségű cicát, és akkor majd én is tenyésztővé válok... De amíg Yoda és Dorina a világon van, addig ők nekem a legfontosabbak, és kettőjük mellé nem fér a szívembe más macsek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!