Keresés

Részletes keresés

sheldi Creative Commons License 2007-12-05 21:56:50 1659

Nagyon tetszik! Uralkodónak látszik. Szerintem rendesen "kihasznál" a cicád.

Engem, jelenleg három cica ugráltat. Ha éhesek, ha ki akarnak menni, stb.

Van egy félperzsa Cukorfalat, és két kölyke, Dixi és Félix.

A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2007-12-05 20:22:18 1654




Nos ő az...... Tetszik ? :)))
Előzmény:
sheldi Creative Commons License 2007-12-05 19:38:28 1651
Nem, még nem láttam a cicádat. Nem túl régen járok ide az állatokhoz. De örülök, hogy ennyi igazi állatbarát van. Talán, előbb utóbb az emberek szemlélete is megváltozik ezáltal. Hiszen annyi a tévhit, és főleg a cicákkal kapcsolatban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!