|
|
|
|
 |
sheldi
2007-12-05 21:56:50
|
1659
|
Nagyon tetszik! Uralkodónak látszik. Szerintem rendesen "kihasznál" a cicád.
Engem, jelenleg három cica ugráltat. Ha éhesek, ha ki akarnak menni, stb.
Van egy félperzsa Cukorfalat, és két kölyke, Dixi és Félix. |
|
A hozzászólás:
 |
Xexis
2007-12-05 20:22:18
|
1654
|

Nos ő az...... Tetszik ? :))) |
|
Előzmény:
 |
sheldi
2007-12-05 19:38:28
|
1651
|
| Nem, még nem láttam a cicádat. Nem túl régen járok ide az állatokhoz. De örülök, hogy ennyi igazi állatbarát van. Talán, előbb utóbb az emberek szemlélete is megváltozik ezáltal. Hiszen annyi a tévhit, és főleg a cicákkal kapcsolatban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|