Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007-12-05 20:24:50 1655
Ő nem fajtiszta.... csak perzsa és házi cica keverék lehet.... De nála szebb cica nekem nem is kellene.... A jósága és a kedvessége mindennél többet jelent.... :)))
A hozzászólás:
Leiah Creative Commons License 2007-12-05 20:20:40 1653
Talán egyszer majd veszek egy igazán jó minőségű cicát, és akkor majd én is tenyésztővé válok... De amíg Yoda és Dorina a világon van, addig ők nekem a legfontosabbak, és kettőjük mellé nem fér a szívembe más macsek...
Előzmény:
Leiah Creative Commons License 2007-12-05 20:08:43 1652

Nem megyünk kiállításra, mivel sajnos rosszak a tapasztalataim... Már volt itt a perzsás fórumon egy hatalmas vitám egy híres cicákkal dolgozó tenyésztővel, azóta én inkább gazdinak tartom magam, tenyésztő semmiképp nem vagyok. (Nem tudok havonta annyit áldozni rájuk, az én cicáim nem híresek, csak "névtelen" vidékiek, és amúgy sem szeretném őket egész napra ketrecbe zárni...)

Almunk sem biztos, hogy lesz több, attól függ, van-e genetikai szívbaja a kandúromnak. Most lesz kivizsgálva.

Én kedvencnek adtam el a cicákat (Az áruk is aszerint alakult), még ezt a szépséget is, és szerintem sokkal jobb nekik egy szerető családban (ahol azért megkapnak mindent), mint valahol, ahol aszerint alakulhat a sorsuk, hogy mennyire jó tenyészcicák, vagy hogy hogy teljesítenek a kiállításon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!