Keresés

Részletes keresés

sheldi Creative Commons License 2007-12-05 19:38:28 1651
Nem, még nem láttam a cicádat. Nem túl régen járok ide az állatokhoz. De örülök, hogy ennyi igazi állatbarát van. Talán, előbb utóbb az emberek szemlélete is megváltozik ezáltal. Hiszen annyi a tévhit, és főleg a cicákkal kapcsolatban.
A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2007-12-05 16:42:34 1646
Azért persze, hogy nem mindegy... a baj nagyon hamar megvan.... De azért az is túlzás, hogy mindentől félünk már... Ez a sok szörnyűség, amit az ember lát.....hall....:(
Örülök, hogy továbbra is nyugodtan szerethetem a cicámat.... Te láttad már őt ?
Előzmény:
sheldi Creative Commons License 2007-12-05 16:37:30 1644
Én is egy állatorvostól tudom. Éppen ott voltunk, amikor baj történt, és a kismamát elküldte vérvizsgálatra. Később megtudtam, hogy nem lett semmi gond.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!