|
|
|
|
 |
Xexis
2007-12-05 16:46:29
|
1647
|
De azt is láthatod, hogy mi igen.... :)) És örülök, hogy Te is... Én tudod továbbra is járok mindenhova, ahova eddig is... Tégy igy Te is.... gyere "mindenhova", mert mindenhonnan hiányzol.... Tőlem is nagyon...:))) Ahogy már mondtam a cicásba is, ha itt nem, akkor ott igen, ha ott sem, akkor máshol lehet beszélgetni.... Valahol biztosan... :))) Gyönyörü szép a cica... vajon mire gondolhat éppen ? De jó lenne tudni ...:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Zsolt 0128
2007-12-05 16:41:04
|
1645
|
Sziasztok! De rég jártam itt! De ahogy nézem Pici gazdi sem jön. :(

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|