Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007-12-05 16:46:29 1647
De azt is láthatod, hogy mi igen.... :))
És örülök, hogy Te is... Én tudod továbbra is járok mindenhova, ahova eddig is... Tégy igy Te is.... gyere "mindenhova", mert mindenhonnan hiányzol.... Tőlem is nagyon...:)))
Ahogy már mondtam a cicásba is, ha itt nem, akkor ott igen, ha ott sem, akkor máshol lehet beszélgetni.... Valahol biztosan... :)))
Gyönyörü szép a cica... vajon mire gondolhat éppen ? De jó lenne tudni ...:))
A hozzászólás:
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007-12-05 16:41:04 1645

Sziasztok! De rég jártam itt! De ahogy nézem Pici gazdi sem jön. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!