|
|
|
|
 |
Xexis
2007-12-05 16:42:34
|
1646
|
Azért persze, hogy nem mindegy... a baj nagyon hamar megvan.... De azért az is túlzás, hogy mindentől félünk már... Ez a sok szörnyűség, amit az ember lát.....hall....:( Örülök, hogy továbbra is nyugodtan szerethetem a cicámat.... Te láttad már őt ? |
|
A hozzászólás:
 |
sheldi
2007-12-05 16:37:30
|
1644
|
| Én is egy állatorvostól tudom. Éppen ott voltunk, amikor baj történt, és a kismamát elküldte vérvizsgálatra. Később megtudtam, hogy nem lett semmi gond. |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2007-12-05 15:56:15
|
1643
|
Szióka:) Köszönöm, hogy ezeket megirtad... Ennyire azért nem voltam tisztában a helyzettel... Már mint azt, hogy karmolással és harapással terjed a toxin. Az én cicám játékból ráfog rendesen és harapdál is, de csak ha kifejezetten játszik... Nem haragból és nem durván. Tehát akkor nálunk nyugodt lehet a kismama, mert soha nem lehet baja.. Majd elmondom neki is, hogy nincs mitől tartania. Én megszoktam a cicákat... bár évekig nem volt, most ismét van...és imádom... :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|