|
|
|
|
 |
sheldi
2007-12-05 16:37:30
|
1644
|
| Én is egy állatorvostól tudom. Éppen ott voltunk, amikor baj történt, és a kismamát elküldte vérvizsgálatra. Később megtudtam, hogy nem lett semmi gond. |
|
A hozzászólás:
 |
Xexis
2007-12-05 15:56:15
|
1643
|
Szióka:) Köszönöm, hogy ezeket megirtad... Ennyire azért nem voltam tisztában a helyzettel... Már mint azt, hogy karmolással és harapással terjed a toxin. Az én cicám játékból ráfog rendesen és harapdál is, de csak ha kifejezetten játszik... Nem haragból és nem durván. Tehát akkor nálunk nyugodt lehet a kismama, mert soha nem lehet baja.. Majd elmondom neki is, hogy nincs mitől tartania. Én megszoktam a cicákat... bár évekig nem volt, most ismét van...és imádom... :)) |
|
Előzmény:
 |
sheldi
2007-12-05 15:48:09
|
1642
|
Xexis! Remélem, azt tudod, hogy a cicák szervezete termel egyfajta toxint. Az, aki hosszú ideje együtt él velük, immunissá válik, viszont, aki csak ritkán, vagy egyáltalában nem érintkezik a cicákkal, védtelen. Terhesség alatt, ez a veszély fokozódhat. Természetesen, a jól nevelt cicák nem bántanak senkit, mert ez a méreganyag, csak karmoláskor, vagy harapáskor juthat az ember szervezetébe.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|