|
|
|
|
 |
Tima2
2007-12-30 21:37:34
|
1103
|
| amarokO: nézd meg a szelíd vadállatok topikot, betettem egy cikket az aranysakálról. |
|
 |
Tima2
2007-12-05 14:56:30
|
1100
|
sajnos nem:( Van egy messzi ismerősöm, aki ismeri őket, de vele se találkozom túl gyakran.
Az édi-bédit a netről szedtem, nem épp természetfotók, de szerintem nagyon helyesek. |
|
A hozzászólás:
 |
amarok0
2007-12-05 14:33:01
|
1099
|
Hát ez az édi-bédi meg kicsoda??
Tima, nem tudsz valamit a családban nevelgetett sakálkölyökről?? |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2007-12-05 13:57:06
|
1098
|
   |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|