Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-12-30 21:37:34 1103
amarokO: nézd meg a szelíd vadállatok topikot, betettem egy cikket az aranysakálról.
Tima2 Creative Commons License 2007-12-05 14:56:30 1100
sajnos nem:(
Van egy messzi ismerősöm, aki ismeri őket, de vele se találkozom túl gyakran.

Az édi-bédit a netről szedtem, nem épp természetfotók, de szerintem nagyon helyesek.
A hozzászólás:
amarok0 Creative Commons License 2007-12-05 14:33:01 1099

Hát ez az édi-bédi meg kicsoda??

Tima, nem tudsz valamit a családban nevelgetett sakálkölyökről??

Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2007-12-05 13:57:06 1098

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!