|
|
 |
Xexis
2007-12-04 23:15:40
|
1639
|
Nagyon jól teszed, hogy nem ajándékozod el azokat a cicákat, akik eddig szerettek Téged, és akiket szerettél, és szeretsz most is... És ez maradjon is igy...! Sok buta ember van a földön... Pld: Az egyik rokon kislány jött hozzánk pár órára egy kisbabája van, egy pedig most 4 hónapos a pocijában. Tudta, hogy van cicánk !!!! Mégis amikor az ajtót kinyitottam ott helyben közölte velem, hogy zárjam el valahova, tőle távol, mert a babának baja lesz... Én szeretem ezt a rokon kislányt, de annyira felbőszültem, hogy azt találtam neki mondani... a cica nekem olyan, mint neked a gyermeked... Te elzárnád, ha én kérném... ? Néhány másodpercig farkasszemet néztünk, aztán belépett, elnézést kért... Azóta nem jut ilyen kérés az eszébe. Lehetséges, hogy beteg, elhanyagolt cicától baja lehetne esetleg a babájának... de az ápolt és egészséges, szobacicától nem !! Egyszóval, helyeslem ahogy gondolkodsz.... :)) |
|
 |
sheldi
2007-12-04 20:47:57
|
1637
|
Sziasztok!
Több, mint 20 éve tartok cicákat, de még sem a fiam, sem mi nem lettünk betegek tőlük. Igazad van, ha tiszán, és egészségesen tartod, nem lesz semmi baja a babának. Örülök, hogy tetszett atörténet, pláne, mert megtörtént. Olyan hihetetlen dolgok történnek néha, hogy ha nem látnám, nem hinném el.
Jó egészséget, Leiah!   |
|
A hozzászólás:
 |
Leiah
2007-12-04 12:23:58
|
1636
|
Sziasztok, bekukkantottam...
Sheldi, nagyon szép ez a történet! Nagyon sajnálom azokat a gyerekeket, akik kimaradnak ebből, mert a szüleik nem akarnak állatot tartani. Én most várom az első babámat, és némelyek megrökönyödve kérdezték, hogyhogy nem ajándékozom el a macskáimat. Én ugyanilyen megrökönyödve néztem rájuk, mert nem értettem. Szerintem egy kis állattól a gyerek csak jót tanulhat, minden téren. (Azt a feltételezést pedig, hogy megbetegedhet tőle, szintén kikérem magamnak, hiszen egy egészséges, tiszta maccs nem okozhat gondot. Persze nem fognak egy ágyban aludni az első években, de amúgy...!!!) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|