Keresés

Részletes keresés

neverhood Creative Commons License 2007-12-04 12:31:35 1096

Ilyenkor aztan nagyon de nagyon irigyellek am =DD

A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-12-04 11:31:15 1095
Szerencsére még a viselkedése is lányos, ráugrott a combomra, úgy evett, de azért megsimogatni nem mertem. Benne lett volna a pakliban,hogy nem harap meg, de az is, hogy simán megharap. De nem fél, ketrecen keresztül is szoktam etetni nagy ritkán és akkor is odajön simán, elveszi a kaját.
Egyenlőre jófej.

Találkoztam a két rókával is, Komával és Borókával.
Koma szépen eszik kézből, Boróka viszont nagyon fél az idegenektől, de azért sikerült kicsit megbékítenem két egérrel meg egy kis virslivel, de azért izgultam, nehogy a kezemet is leharapja véletlenül (vagy direkt).

Koma:

Előzmény:
neverhood Creative Commons License 2007-12-03 23:24:33 1094
Igazi lányos pofikája van! ((= Nem is lányos... inkább hölgyes (=

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!