Keresés

Részletes keresés

perselus Creative Commons License 2007-12-04 09:48:14 5
A hőmérsékletmérő szenzorok elhelyezése megtalálható a vonatkozó szakirodalomban ( mindenféle tereptárgytól minimum 10m-re, füvön vagy földön nem kövön, aszfalton, kavicson, homokon, jól szellőzött helyen, 2m-es magasságban). A csapadék és szélmérő engem nem izgat (még). Engem is a pontosság zavar, a legtöbb készüléken az szerepel, hogy +-3fok ezt a pontatlanságot még 20ezeré' is soknak tartom.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-12-03 16:51:37 4

szerintem a mindent tudó automatáktól nem lehet sokat várni. eleve nem rögzített, hogy hova, hogyan kell a szenzorokat elhelyezni. A csapadékmérők egy része téglalap alaprajzú... nem fog ez csalni???

Az igazán jó ketyerék szerintem úgy 100-nál kezdődhetnek, és azok sem biztos, hogy hitelesíthetők.

 

Azt tudom, hogy egy profi csapadékmérő alapból, adatrögzítő modul nélkül 120000 körüli áron szerezhető be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!