Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nord Creative Commons License 2007-12-03 12:04:24 562
Így, hat év után reméljük visszanéz a topiknyitó a jótanácsért. :)))
Előzmény:
v h-1 Creative Commons License 2007-12-02 17:00:59 561
Javasolnám az autófokuszos közgyűrűsort, nekem is van, és kitünően működik. István

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!