|
|
|
|
 |
Bonifác
2008-01-03 10:17:46
|
1101
|
Sajna csak most keveredtem vissza a szakszervezeti fórumba. Ha megint ilyen probléma elé kerülsz olvasd vissza a Matskák2 topik 2005 február-március időszakkal kezdődő Bonifác hozzászólásait. Akkor kapott a 14 éves elmúlt, harmadik gazdáját veszített, lelkibeteg depressziós Bonifácom egy héthetes kiskandúrt - Floppyt, hogy ne legyen egyedül, legyen valaki, aki szekálja, akit nevelni és tanítani kell. Tudok én is ellenpéldákat, ahol az öreg cica elutasította a kicsit, de okos és szisztematikus munkával el lehet érni, hogy ne legyen féltékeny. A fórum azóta is a kalandjaikon szórakozik, Bonifác elnökvezérigazgatóúr köszöni remekül van, makk egészséges, ma reggel is belekente az ágytakaróba a pimasz taknyost, majd megunva a zrikálást elmenekült előle, ami némi bútorborogatással járó páros lakás-körberohanást jelentett. Most meg így pihenik ki a reggeli fáradalmakat:
 |
|
 |
Magdi60
2007-12-03 08:57:43
|
1097
|
| Szerintem egy pici kölyökmacska mindenkit feldob. Megváltozik otthon minden. (Sokkal klasszabb lesz!!!) |
|
A hozzászólás:
 |
mex1
2007-12-03 05:34:32
|
1096
|
| Sziasztok! Nagyon szép napot kivánok mindenkinek. Szeretném a véleményeteket kérni. A válaszokat előre is köszönöm. A macskám 12 éves kandur. Most lenne egy 3 hónapos kismacs szitén kandur. Szerintetek probáljam meg? Az én macskám egy nagyon nyugodt állat de szeretnék neki egy társat. Igaz van két kutyám egy Yorki és egy Bolonese. Ja és lehet, hogy a kismacs törpe marad. Menhelyről hoznám. Most vasárnapig válszt kell adnom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|