Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zilai Viki Creative Commons License 2007-12-01 08:37:13 13

Igaz, nincs 2000 ismerősöm meg ilyenek, de feltettem az üzi falamra az iwiw-en is...

 

Mindenki szánhat rá nem egész 1 percet, hogy kitöltse!

Előzmény:
Anett&Milton Creative Commons License 2007-11-30 20:43:19 10
Sziasztok!


https://www.secureconnect.at/4pfoten.org/HU/petition/0711/index.php

A Négy Mancs Alapítvány nagyon sok területen próbál tenni az állatok érdekében.
Legutóbb a beagle kutyák laborból való kiszabadítása miatt írtam nektek. Az a dolog sikerült, 14 ketrecben tartott kísérleti kutyus került új gazdához :))

Most azokat az állattelepeket próbálják felszámoltatni, ahol kis selymesszőrű állatkákat tartanak, hogy később az emberek hordják őket... :S

A tárgyalások a célegyenesben tartanak, szükség van az aláírásotokra!

Itt lehet aláírni, a link mégegyszer:
https://www.secureconnect.at/4pfoten.org/HU/petition/0711/index.php

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!