|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Zilai Viki
2007-12-01 08:37:13
|
13
|
Igaz, nincs 2000 ismerősöm meg ilyenek, de feltettem az üzi falamra az iwiw-en is...
Mindenki szánhat rá nem egész 1 percet, hogy kitöltse! |
|
Előzmény:
 |
Anett&Milton
2007-11-30 20:43:19
|
10
|
Sziasztok!
https://www.secureconnect.at/4pfoten.org/HU/petition/0711/index.php
A Négy Mancs Alapítvány nagyon sok területen próbál tenni az állatok érdekében. Legutóbb a beagle kutyák laborból való kiszabadítása miatt írtam nektek. Az a dolog sikerült, 14 ketrecben tartott kísérleti kutyus került új gazdához :))
Most azokat az állattelepeket próbálják felszámoltatni, ahol kis selymesszőrű állatkákat tartanak, hogy később az emberek hordják őket... :S
A tárgyalások a célegyenesben tartanak, szükség van az aláírásotokra!
Itt lehet aláírni, a link mégegyszer: https://www.secureconnect.at/4pfoten.org/HU/petition/0711/index.php
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|