Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zilai Viki Creative Commons License 2007-12-01 07:20:35 12

Aláírtam, szólok, akinek csak tudok! Ez szörnyű!! Megnyúznék minden embert, aki egy újjal is hozzányúl bármilyen állathoz!!

Odin még nincs meg, de azonnal jelentkezem mindenhol, ha megkerül vagy hallok róla valamit! Köszi!

Előzmény:
Anett&Milton Creative Commons License 2007-11-30 20:44:17 11
Viki! Szólj ha előkerül a kutyusod! Nagyon-nagyon drukkolok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!