Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dínó Creative Commons License 2007-11-30 19:37:40 33

Menj el és nézd meg. Lehet, hogy csak nekem tűnt nagyon műanyagnak.

Egyébként ha jól emlékszem, akkor drágább volt, mint az üveg. Bár annak az árához hozzá számolhatod a ragasztót (kb. 40Ft/db), a keresztet (85Ft/db) és a beépítést (kb. 160Ft/db), tehát ha egy üvegtégla 280-300 forinttal olcsóbb, mint a műanyag, akkor jön ki kb ugyanannyira a kettő beépítve.

Illetve a fene tudja, mintha a műanyaghoz kellene valami keret is....

Előzmény:
mammamija Creative Commons License 2007-11-30 16:56:33 32
Arra kattantam rá, hogy nincs cicózás az összerakásával - nem kell vakolat megy ilyenek.... de ha már belefeccöl az ember pénzt, akkor legyen szép, és üveg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!