|
|
|
|
 |
Xexis
2007-12-02 18:13:04
|
1633
|
| El ne felejtsem, attól, hogy nem jövök annyit, mint régen. . Te még gyere az én topikomba... ha itt nem lesz kivel, talán ott folyamatosabban lehet beszélgetni... Talán .... |
|
 |
Xexis
2007-12-02 18:09:22
|
1631
|
Szia:) Megvagyok.. Talán már kicsit jobban érzem magam... de nem az igazi:(( Ma látom itt sem járt senki. Lehet én sem jövök már sokszor... |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-11-30 17:52:51
|
1629
|
Neked is Xexis...
Élünk...És Te Xexis? |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2007-11-30 14:56:11
|
1628
|
Sziasztok, szebb napokat, mint amilyenek mostanában voltak... Mindenki jól van ? Szép a cicád.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|