Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ultramarin9 Creative Commons License 2007-11-30 14:10:40 2862
Sajnos, már nekem sem jó.   Viszont a kávézó jó ötlet, majd figyelek, mikor, hol.
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2007-11-29 15:26:52 2856
Szerintem most napoljuk a dolgot. Rengeteg dolgom van...:( Inkább leírom miről lenne szó. De, ha valaki szeretné mégis, akkor maradok:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!