Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dínó Creative Commons License 2007-11-30 13:17:04 28
Ha valaki pest környékén keres ilyet akkor a Bauhausba is érdemes kiugrani, ott láttam pár színben...
Előzmény:
Lucza Gyuri Creative Commons License 2007-11-19 12:00:40 25
Sziasztok!

Én is nehezen találtam műanyag "üvegtéglát" (pedig pár éve még prosit is kaptam tőlük a konstrumán..), ezért berakom ide a linkeket, hátha mást is érdekel:

x-block

http://www.plexy.hu/elvalaszto.html
http://www.x-block.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!