Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2007-11-29 22:12:53 3927
Nem megy el emailben, túl nagy.
Próbáld innen: http://free.x3.hu/hypernet/services
Google találta :)
A hozzászólás:
norcsi1120 Creative Commons License 2007-11-29 21:27:57 3926
talán ez menni fog norcsi1120@vipmail.hu
Előzmény:
SZEGECS Creative Commons License 2007-11-29 21:19:53 3925
Az S602-é megvan, gyakorlatilag ugyanaz a kezelése. (S7000 elődje volt, kisebb zoom-mal.)
12 Mega. Van olyan emailed, ami tud ekkora levelet fogadni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!