Keresés

Részletes keresés

norcsi1120 Creative Commons License 2007-11-29 21:27:57 3926
talán ez menni fog norcsi1120@vipmail.hu
A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2007-11-29 21:19:53 3925
Az S602-é megvan, gyakorlatilag ugyanaz a kezelése. (S7000 elődje volt, kisebb zoom-mal.)
12 Mega. Van olyan emailed, ami tud ekkora levelet fogadni?
Előzmény:
norcsi1120 Creative Commons License 2007-11-29 21:08:28 3924
nem tud valaki magyar használati kézikönyvet fent a neten valahol???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!