Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2007-11-29 21:19:53 3925
Az S602-é megvan, gyakorlatilag ugyanaz a kezelése. (S7000 elődje volt, kisebb zoom-mal.)
12 Mega. Van olyan emailed, ami tud ekkora levelet fogadni?
A hozzászólás:
norcsi1120 Creative Commons License 2007-11-29 21:08:28 3924
nem tud valaki magyar használati kézikönyvet fent a neten valahol???
Előzmény:
SZEGECS Creative Commons License 2007-11-29 20:54:37 3922
Hátulról nézve a bal oldalon oldalt van egy 3 állású kör alakú kapcsoló (C-AF, S-AF, MF állásokkal).
Nézd meg, hogy hol áll! Ha MF-ben van, akkor át lett állítva kézi fókuszra, azért nem fókuszál, ilyenkor a zoom sem működik a gyűrűről, az ugyanis manuál módban a fókuszt állítja.

Sokszor nekem is elállítódik amikor beteszem a fotóstáskába.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!