|
|
|
|
 |
SZEGECS
2007-11-29 21:19:53
|
3925
|
Az S602-é megvan, gyakorlatilag ugyanaz a kezelése. (S7000 elődje volt, kisebb zoom-mal.) 12 Mega. Van olyan emailed, ami tud ekkora levelet fogadni?
|
|
A hozzászólás:
 |
norcsi1120
2007-11-29 21:08:28
|
3924
|
| nem tud valaki magyar használati kézikönyvet fent a neten valahol??? |
|
Előzmény:
 |
SZEGECS
2007-11-29 20:54:37
|
3922
|
Hátulról nézve a bal oldalon oldalt van egy 3 állású kör alakú kapcsoló (C-AF, S-AF, MF állásokkal). Nézd meg, hogy hol áll! Ha MF-ben van, akkor át lett állítva kézi fókuszra, azért nem fókuszál, ilyenkor a zoom sem működik a gyűrűről, az ugyanis manuál módban a fókuszt állítja.
Sokszor nekem is elállítódik amikor beteszem a fotóstáskába.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|