Keresés

Részletes keresés

norcsi1120 Creative Commons License 2007-11-29 21:08:28 3924
nem tud valaki magyar használati kézikönyvet fent a neten valahol???
norcsi1120 Creative Commons License 2007-11-29 21:05:24 3923
Nagyon -nagyon köszi !!Már mindent átvizsgáltam ,de ezt nem.....és tényleg ez volt a gond :-))Már azt hittem szervíz lesz :-(de hála nem..már jó:-))Köszi még egyszer nagyon jó,hogy van egy ilyen forum itt!!!
A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2007-11-29 20:54:37 3922
Hátulról nézve a bal oldalon oldalt van egy 3 állású kör alakú kapcsoló (C-AF, S-AF, MF állásokkal).
Nézd meg, hogy hol áll! Ha MF-ben van, akkor át lett állítva kézi fókuszra, azért nem fókuszál, ilyenkor a zoom sem működik a gyűrűről, az ugyanis manuál módban a fókuszt állítja.

Sokszor nekem is elállítódik amikor beteszem a fotóstáskába.

Előzmény:
norcsi1120 Creative Commons License 2007-11-29 20:47:38 3921
Sziasztok !!Segítséget szeretnék kérni..Van egy S 7000 gépem és olyat csinált ,hogy az objektívnél a tárcsával szeretnék zoom és nem müködik csak hangot ad ki ,de nem megy..a gombal viszont zoommol!Amit még észre vettem rajta ,hogy nem állítja magát mikor képet szeretnék csinálni nem élesíti ki a képeket.Volt valakinek ilyen problémája????Mit javasoltok??Valami jó szervíz??Elöre is köszi a válaszokat..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!