|
|
|
|
 |
SZEGECS
2007-11-29 20:54:37
|
3922
|
Hátulról nézve a bal oldalon oldalt van egy 3 állású kör alakú kapcsoló (C-AF, S-AF, MF állásokkal). Nézd meg, hogy hol áll! Ha MF-ben van, akkor át lett állítva kézi fókuszra, azért nem fókuszál, ilyenkor a zoom sem működik a gyűrűről, az ugyanis manuál módban a fókuszt állítja.
Sokszor nekem is elállítódik amikor beteszem a fotóstáskába.
|
|
A hozzászólás:
 |
norcsi1120
2007-11-29 20:47:38
|
3921
|
| Sziasztok !!Segítséget szeretnék kérni..Van egy S 7000 gépem és olyat csinált ,hogy az objektívnél a tárcsával szeretnék zoom és nem müködik csak hangot ad ki ,de nem megy..a gombal viszont zoommol!Amit még észre vettem rajta ,hogy nem állítja magát mikor képet szeretnék csinálni nem élesíti ki a képeket.Volt valakinek ilyen problémája????Mit javasoltok??Valami jó szervíz??Elöre is köszi a válaszokat.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|