|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-11-29 19:38:24
|
1624
|
Kedves Sheldi!
Igazából személyesen én sem ismertem, de Ő volt az aki megtanított a gif-készítés alapjaira..:( |
|
A hozzászólás:
 |
sheldi
2007-11-29 18:21:09
|
1623
|
Sziasztok!
Én sajnos, nem ismertem akit gyászoltok, de megható, és nagyon kedves, ahogyan az emlékét felidézitek. Azok az oldalak, és természetesen a szívetek örökké "életben" tartja. |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-11-29 14:47:30
|
1622
|
Itt is megemélékezek Thomacskról:
,,Elmentél közülönk, kedves Barátunk,Bízunk abban, hogy egyszer még viszontlátunk"
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|