Keresés

Részletes keresés

sheldi Creative Commons License 2007-11-29 18:21:09 1623

Sziasztok!

Én sajnos, nem ismertem akit gyászoltok, de megható, és nagyon kedves, ahogyan az emlékét felidézitek. Azok az oldalak, és természetesen a szívetek örökké "életben" tartja.

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-11-29 14:47:30 1622

Itt is megemélékezek Thomacskról:

 

,,Elmentél közülönk, kedves Barátunk,Bízunk abban, hogy egyszer még viszontlátunk"

 

 

 

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2007-11-29 12:32:37 1621



Thomika elment, nyugodjon békében ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!